امروز : یکشنبه, 25 آذر 1397
تلفن ۶۶۹۲۱۱۵۴
تهران , میدان توحید , خیابان پرچم , پلاک ۲۸

پیام مدیرعامل

حفظ کیفیت محصولات و ارائه خدمات مطلوب و صیانت محیط زیست و تکریم مشتریان نشانه ی تعهد واحد تولیدی فهاب،به مصرف کنندگان و مشتریان است.
شرکت فهاب با تلاش فراوان ما قبل از انقلاب (حدوداْ سال 1354) پایه های حرکت خود را بنا نهاده و با برنامه ریزی و به روز نمودن تجهیزات و ماشین آلات و همچنین احترام به درخواستهای مشتریان وفادار خود توانسته جایگاه خود را تثبیت نماید و امروز در بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان از نامی شایسته برخوردار می باشد.
 البته در اختیار داشتن گواهینامه های نظام کیفیت شامل (ISO9001)   و (ISO 14001)  مؤکد پایبندی به اصول و موازین کیفیت است و در این راه تدوین و اجرای کلیه دستورالعمل ها و رویه های مربوط به تضمین کیفیت و برنامه های عملیات مهندسی و منترل مستمر کیفیت محصولات در هنگام تولید و زمان تحویل پروژه ها به منظور حداکثرسازی کارایی و اثربخشی عملیات انجام شده توسط عوامل تولید (نیروی انسانی دلسوز و تجهیزات پیشرفته)به طور جدی و تنگاتنگ در این واحد تولیدی جاری می باشد.
درضمن برقراری سیستم های یکپارچه و پایدار مدیریت پروژه که طی آن کلیه استانداردها از بعد تولید،زمانبندی و عمرمفید محصولات رعایت و به اجرا درآمده است تا همواره از بزرگترین سرمایه که همان خشنودی و رضایت مشتریان وفادار است بی بهره نماند.
در پایان با این جمله که "همه چیز کیفیت نیست،ولی هر چیزی بدون کیفیت و استاندارد هیچ است "همه شما رو به خدای بزرگ میسپارم و همواره منتظر دیدار شما خوبان هستیم.